Україна, місто Київ, Дошкільний навчальний заклад № 455

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

Увага!

«Електронна система запису до ДНЗ» - нові правила запису дітей в дитячий садочок

Шановні батьки дошкільного навчального закладу № 455!

З 1 лютого 2013 року щоб записати дитину в дитячий садочок необхідно звернутись до сайту www.dnz.kiev.ua.
Портал «Електронна система запису до ДНЗ» був створений з метою отримання зручного інформаційного ресурсу, на якому консолідовано інформацію щодо місцезнаходження та специфіки освітніх послуг всіх дошкільних закладів міста Києва.
На основі цього ресурсу створена система, яка дає можливість батькам, мешканцям нашого міста, записувати своїх дітей для вступу до дошкільних навчальних закладів за допомогою мережі Інтернет.
Однією з основних задач системи є надання публічної інформації щодо наявності вільних місць в закладі, забезпечення зв’язку з громадою, надання можливостей для зворотного зв’язку та покращення інформованості населення щодо роботи дошкільних навчальних закладів в цілому.

Умови вступу

Для зарахування дитини в дитячий садок № 455  необхідні такі документи:

·        - заява від батьків (законного представника) про прийняття дитини у дитячий садок.

·        - копія свідоцтва про народження дитини.

·        - копії паспортів батьків, або осіб які їх замінюють;

·        - медична карта (форма № 026) та карта профілактичних щеплень (форма № 063);

·        - довідка про місце реєстрації дитини.

ЯКЩО ВИ ОБРАЛИ НАШ САДОЧОК
Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює керівник ДНЗ протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини,з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад,  довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.
Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі  у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період .

Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу здійснюється:
•    за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
•    на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;
•     у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців. Адміністрація дошкільного навчального закладу письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

ПАМ'ЯТКА БАТЬКАМ

Дитячий сад працює 5 днів на тиждень з 7.00 до 19.00. Вихідними днями є субота, неділя та загальнодержавні святкові дні.

Прийом дітей з 7.00 до 8.30 (якщо немає заяви, що дозволяє приводити пізніше в період адаптації).
Пам'ятайте: своєчасний прихід дитини - необхідна умова правильної реалізації освіти - освітнього процесу.

Про неможливість приходу дитини в дитячий садок хвороби або іншого поважної причини необхідно обов'язково повідомити в Дитячий сад.
        Дитина, що не відвідує дитячий садок більше двох днів, повинна мати довідку від лікаря. При поверненні після тривалої відсутності надається довідка про стан здоров'я дитини і контактах за 21 день. Після відсутності в літній період - довідка про контакти, обстеженні на гельмінти.
Необхідно заздалегідь повідомляти про день виходу дитини в дитячий сад після довгої відсутності.

Для створення комфортних умов перебування дитини в дитячий садок необхідно: комплекти змінної білизни; не менше двох комплектів змінної білизни для сну; два пакети для зберігання чистої та використаної білизни; промаркувати білизну, одяг та інші речі. Простежте, щоб одяг дитини не був занадто великим і не сковувал його рухів. Зав'язки і застібки повинні бути розташовані так, щоб дитина могла самостійно себе обслуговувати. Взуття має бути легким, теплим, точно відповідати нозі дитини, легко зніматися і вдягатися. Небажано носіння комбінезонів. Носовичок необхідний дитині, як в приміщенні, так і на прогулянці. Зробіть на одязі зручні кишені для його зберігання. Щоб уникнути випадків травматизму, батькам необхідно перевірити вміст кишень в одязі дитини на наявність небезпечних предметів. Категорично забороняється приносити в дитячий садок гострі, ріжучи, скляні предмети (ножиці, ножі, шпильки, цвяхи, дріт, дзеркала, скляні флакони), а також дрібні предмети (бусинки, ґудзики і т.п.), таблетки.

Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю ДНЗ. Неприпустимо відправляти дитину в дошкільний заклад саму, без супроводу дорослого. Увечері вихователь зобов'язаний передати дитину батькам або іншій особі, що прийшла за їх дорученням.

Вам варто заздалегідь домовитися з вихователем щодо осіб, яким Ви доручаєте забрати дитину з дошкільного закладу.Таке доручення оформляється ПИСЬМОВО.
     Вихователь не має права віддавати дітей з дошкільного заклад НЕПОВНОЛІТНІМ ДІТЯМ, БАТЬКАМ У НЕТВЕРЕЗОМУ СТАНІ.

Ми працюємо для Ваших дітей!

Обновлен 14 ноя 2014. Создан 11 ноя 2014

BigMir